Soutěž o rodinnou vstupenku na veletrh KREATIVITA-HOBBY

Soutěž již skončila (19. 11. 2014 23.59).

Chceš získat volnou rodinnou vstupenku pro dva dospělé a dvě děti na veletrh nejen pro tvořivé „KREATIVITA-HOBBY“?

Soutěž o rodinnou vstupenku na veletrh KREATIVITA-HOBBY

Jeden z nejoblíbenějších workshopů na veletrhu patří workshopy s korálkováním. Jistě také rádi korálkujete. Pošlete nám fotografii Vašeho výtvoru, může se jednat o cokoliv z korálků – náhrdelník, náramek, náušnice nebo třeba korálky našité na látce. Vše je jen a jen na Vaší fantazii.

Autor nejpovedenějšího dílka z korálků získá volnou rodinnou vstupenku pro dva dospělé a dvě děti na veletrh „KREATIVITA-HOBBY“, který se koná ve dnech 28.-30. listopadu 2014 na Výstavišti Praha-Holešovice.

Na veletrhu se můžete těšit jak na kreativní a výtvarný materiál, pomůcky, knihy, doplňky a hotové handmade výrobky, tak samozřejmě i na workshopy a dílničky. Připraveno je pro Vás více jak 56 workshopů denně. Vyzkoušíte nové hmoty, nahlédnete na demo ukázky plné fima, budeme malovat, korálkovat a to nejen šperky, něco krásného si upletete (zda jehlicemi či rukama už bude na Vás), složíte si třeba krásný betlém, natisknete si tričko, naučíte se další „vychytávky“ pro scrapbooking, budete razítkovat, stříhat, lepit, zkusíte si potáhnout knoflík (krásnou záležitost z dob našich maminek a babiček) a mnoho dalšího.

Vyfocená dílka z korálků zasílejte společně s vaším celým jménem a adresou na *** soutěž již skončila ***

Výhru do soutěže věnoval pořadatel Veletrhu KREATIVITA-HOBBY. Moc děkujeme.

Příspěvky, které nám zasíláte

Autor:
Vydáno: