Soutěž o rodinnou vstupenku do Zrcadlového labyrintu

Soutěž již skončila (24. 2. 2018 23.59).

Chceš získat rodinnou vstupenku do nově otevřeného Zrcadlového labyrintu v přízemí Divadla kouzel Pavla Kožíška? Stačí jen odpovědět správně na soutěžní otázku a splnit soutěžní úkol. Pokud budeš mít štěstí, můžeš rodinnou vstupenku získat.

Soutěž o rodinnou vstupenku do Zrcadlového labyrintu

Soutěžní otázka

Kde najdete nově otevřený Zrcadlový labyrint Divadla kouzel Pavla Kožíška?

 1. Líbeznice u Prahy
 2. Praha
 3. Hořice v Podkrkonoší

Soutěžní úkol

Nakresli zrcadlový labyrint, nebo o něm sepiš pohádku nebo básničku.

Zrcadlový labyrint je perfektní zábava pro celou rodinu. A na co se můžete těšit?

 • Velké unikátní zrcadlové bludiště
 • Síň smíchu s vtipnými prohnutými zrcadly
 • Antigravitační místnost
 • Levitující stolek
 • Jedinečné optické klamy a iluze
 • … a navíc se naučíte i kouzlit!

V zrcadlovém bludišti jste už možná někdy byli, ale v kouzelnickém bludišti určitě ne… Náš velký unikátní zrcadlový labyrint vás okouzlí a hlavně pobaví téměř 70 velkoplošnými zrcadly! Důmyslný labyrint nekonečných chodeb s nikam nevedoucími uličkami a slepými zákoutími je perfektní zážitek pro všechny bez rozdílu věku. V našem zrcadlovém bludišti máte navíc časově neomezenou možnost si opakovaně během návštěvy labyrint procházet. V síni smíchu vás veselá různě prohnutá zrcadla promění v trpaslíka s malinkýma nožičkama, hubeňourka s dlouhýma rukama nebo jinou komickou figurku. O originální legraci a zábavu zkrátka není nouze. U nás není jako jinde zakázáno fotit, ale naopak! Udělejte si vtipnou fotku nebo video, jak sedíte na stropě v antigravitační místnosti, levitujete stoleček nad vaší hlavou nebo se vyfoťte v nekonečném prostoru tunelů zrcadlového bludiště, který vás magicky rozmnoží. Dále se můžete těšit na úžasné interaktivní optické klamy a iluze, které vás zaručeně dostanou. V zrcadlovém labyrintu také poodkryjete jinak přísně střeženou roušku kouzelnických tajemství a naučíte se i sami kouzlit! Velké zrcadlové bludiště je nově otevřeno v přízemí Divadla kouzel Pavla Kožíška, takže návštěvu zrcadlového labyrintu můžete ideálně spojit s kouzelnickým představením.

Návštěva bude skvělým zážitkem pro všechny bez rozdílu věku. Aktuální otevírací doba a další info na www.zrcadlovylabyrint.cz.

Odpověď a obrázek zašli na *** soutěž již skončila ***. Nezapomeň uvést svou adresu pro případné odeslání výhry. Vyhrát můžeš rodinnou vstupenku do nově otevřeného Zrcadlového labyrintu v přízemí Divadla kouzel Pavla Kožíška. Tři výherce z došlých správných odpovědí vybere redakce.

 

Příspěvky, které nám zasíláte

 • 24. 2. 2018, Pavla Jaklováveršík
 • 23. 2. 2018, František Mikulecveršík »vítěz soutěže«
 • 22. 2. 2018, Markéta Vaculovičováobrázek
 • 22. 2. 2018, Mníšek pod Brdyveršík
 • 10. 2. 2018, beze jménaveršík
 • 10. 2. 2018, Kateřina Ottmarováobrázek »vítěz soutěže«
 • 9. 2. 2018, Zuzana Slámovátrpaslík »vítěz soutěže«
 • 9. 2. 2018, Petr Műller, 6 letobrázek
Zas stojíš na váze
a do žita už házíš flintu?
Jak zhubnout nejsnáze?
Do zrcadlového labyrintu
zajdi si zvesela nejlíp hned,
zkrásní ti zajisté celý svět.

Malému se zdlouží kosti,
obr se tam rychle zmenší.
i ty důvod máš k radosti
- tvoje boky se tam ztenší.
Správně má být „ztenčí“, vím,
ale na to nemám rým ☺

Pavla Jaklová

Rád chodím na Petřín do bludiště,
byl jsem snad třikrát a půjdu ještě,
nasměješ se tam ty i celá rodina,
ani nevíš jak rychle uteče hodina.

František Mikulec

Zrcadlové bludiště to je páni věc,
je to někdy jako pro ptáky klec.
Nemůžeš ven a nabouráš nos,
nasměješ se v něm docela dost.

Mníšek pod Brdy

Poď so mnou do zrkadlového labyrintu
a uvidíš,tú veľkú fintu.
Zrkadlo sa na mne vyškerí
a ja s úmevom na tvári
mu malým pohybom vyčarím,
tú radosť, ktorú optickým klamom
s vďaky sa mu pokloním.

beze jména

Trpaslík

Byl malý trpaslík jménem Kiki, který žil ve světě lidí a všechny moc obdivoval. A taky moc toužil být velký. Hrozně se mu líbilo, jak se lidé na všechno dostanou, jak si otevřou dveře, jak dosáhnou pro hrneček i do té nejvyšší skříně. On potřeboval vždy hodně sil, aby dostal něco z velké výšky. A z toho byl nešťastný. Tu jednou, zase rozesmutnělý z toho, že se chtěl napít. A celý plán, jak se dostat, v lidském doupěti zvaném domeček,k pití mu se mu nepovedl a krabičky, po kterých se tam chtěl, vyšplhat se mu sesypaly. V tu chvíli se objevila myška. I ta byla větší než on. A ptala se ho, co smutní a on jí to řekl, že je tak maličký a hrozně mu trvá, než se ke všemu dostane. A že se jen chtěl napít. A celé schůdky, co si vytvořil mu spadly, jako domeček z karet. „Inu“ povídá myška, „ jsem také malá“. A tak ti ukážu výhody, toho jak jsme malý. Ale nejprve ti donesu napít.

Když se Kiki napil, šel za myškou a obdivoval její chodby, jaké má vytvořené celým domem a ke všemu lehký přístup. Myška mu nabídla, že může její chodbičky také používat. To se malému Kikimu líbilo a byl za to moc rád. Řekl myšce, že mu bude chvíli trvat, než se tu zorientuje, že to zatím je pro něj, jak velký labyrint. A myška mu povídá: „ Pojď Kiki, tady vedle, je kouzelný dům a já ti ukážu, jak by jsi vypadal, kdyby jsi byl velký. A když se ti zasteskne být velký, můžeš zajít vždy sem a být velkým. Víc ti pomoc nemohu.“ A tak šli venku již byla tma. Došli k vedlejšímu domečku a tak malý Kiki čte nápis: Zrcadlový labyrint Divadla kouzel Pavla Kožíška. „Ale myško, jak zaplatíme, nemáme penízky? “ Myška malému Kikimu odpoví: „ Pojď, mám tu také cestičku, když se chci podívat na představení. Zajdu sem. A tím, že jsme tak maličký nikdo si nás ani nevšimne.“ A tak šli.

Malý Kiki prošel do zrcadlového labyrintu, najednou byl ještě menší jak tečka v této pohádce. Poté byl zas hrozně velký.Větší než jakýkoliv člověk. Jindy zase hrozně silný. A pak hrozně štíhlý. I nasmáli se s myškou sami sobě. To jak je kouzelná zrcadla měnila. Malý Kiki mohl být kýmkoliv. Poté šli do místnosti, kde stolek byl u stropu, protože zde nebyla žádná síla, která by ho držela dole. I malý Kiki se mohl projít po stropu. Poté šli zkusit kouzlit i to jej náramně bavilo. Shodli se s myškou, že až jim bude smutno zase se sem vrátí se pobavit. Potom unaveni samým smíchem se rozhodli se najíst sýra z ledničky u domečku u lidí a pak spokojeně se vydaly do svých pelíšků. Vybaveni novým přátelstvím a novými zážitky. Smáli se ještě celou noc i ze spaní. A Od té doby, když si připadal trpaslík Kiki malý zaskočil do Labyrintu zrcadel a už si nepřipadal, tak malý ale velký.

Zuzana Slámová

Autor:
Vydáno: