Soutěž o krásnou knihu Viktor a případ zmizelého psa

Soutěž již skončila (12. 10. 2019 23.59).

Chceš získat krásnou knihu „Viktor a případ zmizelého psa“? Tento detektivní příběh pro děti je plný napínavých okamžiků. Najde Viktor jeho milované štěně? My v redakci věříme, že ano a tak je soutěžní úkol jasný – namalovat Viktora a jeho štěňátko. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.

Soutěž o krásnou knihu Viktor a případ zmizelého psa

Strach a beznaděj – takové pocity prožívá Viktor, kterému jednoho dne záhadně zmizí jeho milované štěně. Se svou kamarádkou Žofií rozjíždí detektivní pátrání. Ani jeden z nich však netuší, že se tak dostanou do mrazivého nebezpečí. Podezřelých je hodně, věřit nemůžou nikomu. A nejhorší je, že vyřešení celého případu mají celou dobu přímo před očima… Další detektivní příběh pro děti od autorek úspěšné knihy Viktor a záhadná teta Bobina.

 Obrázek nebo povídku či básničku zašli na *** soutěž již skončila ***. Dva výherce krásné knihy „Viktor a případ zmizelého psa“ vybere redakce.

Tato bezva kniha vychází v nakladatelství Bambook, která patří do Nakladatelského domu Grada. Pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní, knihu si můžete objednat na stránkách společnosti nakladatelství Grada.

Výherce
  • Michal Dostál
  • Helena Macháčková
Autor:
Vydáno: