Soutěž o krásnou knihu Velká smůla trpaslíka Smůly

Soutěž již skončila (16. 5. 2020 23.59).

Chceš získat krásnou knihu „Velká smůla trpaslíka Smůly“? V Pohádkovém lese nedaleko Trpasličích skal žije jeden moc hodný a milý trpaslík, jenže ten má obrovskou smůlu, aby taky ne, vždyť se jmenuje Smůla. Soutěžní úkol je tedy jasný – namalovat trpaslíka Smůlu. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.

Soutěž o krásnou knihu Velká smůla trpaslíka Smůly

Na trpaslíka všechno padá, vytéká, kape. Kde je to možné, tam si zlomí nohu, nos nebo ruku, všechno převrhne, rozlije nebo rozbije… Aby taky ne, jmenuje se totiž Smůla! Karkulka Červená se však rozhodne, že Smůlu té jeho smůly smůlovaté jednou provždy zbaví. Podaří se jí to? A jak do jejího plánu zapadá vzteklý tchoř Šuplík? To vše se dozvíte, když se začtete do dalšího veselého příběhu z Pohádkového lesa.

 Obrázek nebo povídku či básničku zašli na *** soutěž již skončila ***. Dva výherce krásné knihy „Velká smůla trpaslíka Smůly“ vybere redakce.

Tato bezva kniha vychází v nakladatelství Bambook, která patří do Nakladatelského domu Grada. Pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní, knihu si můžete objednat na stránkách společnosti nakladatelství Grada.

Výherce
  • Veronika Uhlířová
  • Petra Kubáníková
Autor:
Vydáno: