Soutěž o krásnou knihu Týna a Bzuk – Případ splašenýho slizu

Soutěž již skončila (2. 11. 2019 23.59).

Chceš získat krásnou knihu „Týna a Bzuk – Případ splašenýho slizu“? Tato super kniha je určena pro všechny nebojácné děti. Najdeš v ní napínavé dobrodružství trollí kutilky Týny a jejího gobliního kámoše detektiva Bzuka. Soutěžní úkol je tedy jasný – namalovat naše nebojácné parťáky Týnu a Bzuka. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.

Soutěž o krásnou knihu Týna a Bzuk – Případ splašenýho slizu

Seznam se s trollí kutilkou Týnou a jejím kámošem detektivem Bzukem. Mimochodem, Bzuk je goblin a má rád čoko-slimákové sušenky. Týna s Bzukem jsou nejlepší vyšetřovatelé na základce Štěrkokydy. Čeká je jejich největší vyšetřování, protože ze školy utekly čistící slizy. Všechny drápy, ocasy a stopy ukazují na pana Pařeza, místního údržbáře. Případ ale sahá mnohem dál, až do hlubin Lavinové hory. Týna a Bzuk jsou ovšem rozhodnutí pana Pařeza za každou cenu očistit!

Obrázek nebo povídku či básničku zašli na *** soutěž již skončila ***. Dva výherce krásné knihy „Týna a Bzuk – Případ splašenýho slizu“ vybere redakce.

Tato bezva kniha vychází v nakladatelství Bambook, která patří do Nakladatelského domu Grada. Pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní, knihu si můžete objednat na stránkách společnosti nakladatelství Grada.

Výherce
  • Lilinka Kovačíková
  • Jana Plecháčová
Autor:
Vydáno: