Soutěž o krásnou knihu Týna a Bzuk – Případ splašenýho slizu

Zveřejňování příspěvkůMilý soutěžící,
Veverušák se omlouvá za dočasné pozastavení zveřejňování příspěvků. Z časových důvodů nejsem schopen stíhat svou rodinu, zaměstnání, přípravu vlastního bydlení (stavba domu vlastníma rukama) a zveřejňování všech příspěvků. Je to jen dočasný stav a budu rád, když se mnou budeš i nadále soutěžit. Vyhodnocování bude dále probíhat a jména výherců budou dále zveřejňována.
Děkuji za pochopení
Soutěžící pozor!Před zasláním příspěvku si prosím přečti (stačí jednou) pár informací.

Soutěž běží od 13. 10. 2019 a končí 2. 11. 2019.

Chceš získat krásnou knihu „Týna a Bzuk – Případ splašenýho slizu“? Tato super kniha je určena pro všechny nebojácné děti. Najdeš v ní napínavé dobrodružství trollí kutilky Týny a jejího gobliního kámoše detektiva Bzuka. Soutěžní úkol je tedy jasný – namalovat naše nebojácné parťáky Týnu a Bzuka. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.

Soutěž o krásnou knihu Týna a Bzuk – Případ splašenýho slizu

Seznam se s trollí kutilkou Týnou a jejím kámošem detektivem Bzukem. Mimochodem, Bzuk je goblin a má rád čoko-slimákové sušenky. Týna s Bzukem jsou nejlepší vyšetřovatelé na základce Štěrkokydy. Čeká je jejich největší vyšetřování, protože ze školy utekly čistící slizy. Všechny drápy, ocasy a stopy ukazují na pana Pařeza, místního údržbáře. Případ ale sahá mnohem dál, až do hlubin Lavinové hory. Týna a Bzuk jsou ovšem rozhodnutí pana Pařeza za každou cenu očistit!

Obrázek nebo povídku či básničku zašli na e-mail redakce veverusak (zavináč) petan (tečka) cz. Dva výherce krásné knihy „Týna a Bzuk – Případ splašenýho slizu“ vybere redakce.

Tato bezva kniha vychází v nakladatelství Bambook, která patří do Nakladatelského domu Grada. Pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní, knihu si můžete objednat na stránkách společnosti nakladatelství Grada.

Autor:
Vydáno: