Soutěž o krásnou knihu Toníkův zlý sen

Zveřejňování příspěvkůMilý soutěžící,
Veverušák se omlouvá za dočasné pozastavení zveřejňování příspěvků. Z časových důvodů nejsem schopen stíhat svou rodinu, zaměstnání, přípravu vlastního bydlení (stavba domu vlastníma rukama) a zveřejňování všech příspěvků. Je to jen dočasný stav a budu rád, když se mnou budeš i nadále soutěžit. Vyhodnocování bude dále probíhat a jména výherců budou dále zveřejňována.
Děkuji za pochopení
Soutěžící pozor!Před zasláním příspěvku si prosím přečti (stačí jednou) pár informací.

Soutěž běží od 11. 2. 2020 a končí 29. 2. 2020.

Chceš získat krásnou knihu „Toníkův zlý sen“? Knížka vypráví o Toníkovi a jeho nočních můrách – černých náklaďácích. Pomůžeme společně Toníkovi proti zlým snům bojovat a namalujeme mu nebo napíšeme mu pohádku, příběh nebo básničku o hezkých super autech, ve kterých by se určitě rád svezl. Obrázek, pohádku, povídku nebo básničku zašli k nám do redakce a když budeš štěstí, získáš krásnou knížku.

Soutěž o krásnou knihu Toníkův zlý sen

Toníka trápí noční můra: V noci se na něj často řítí obrovské černé náklaďáky. Bojí se kvůli tomu chodit spát. Ani on, ani jeho rodiče si s tím nevědí rady. Jednou je Toník u babičky a prozradí jí, co ho trápí. A babička ví, jak na to…

 Obrázek nebo povídku či básničku zašli na e-mail redakce veverusak (zavináč) petan (tečka) cz. Jednoho výherce krásné knihy „Toníkův zlý sen“ vybere redakce.

Tato bezva kniha vychází v nakladatelství Portál. Pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní, knihu si můžete objednat na stránkách nakladatelství.

Autor:
Vydáno: