Soutěž o krásnou knihu Pecivál domácí je hrdinou léta

Soutěž již skončila (27. 3. 2021 23.59).

Chceš získat krásnou knihu „Pecivál domácí je hrdinou léta“? Kniha vypráví příběh pecivála domácího, který je velký lenoch, ale možná z něj na konci příběhu bude hrdina. Soutěžní úkol je tedy jasný – namalovat pecivala domácího. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.

Soutěž o krásnou knihu Pecivál domácí je hrdinou léta

Pecivál domácí je velký lenoch. Hoví si ve zrezivělé konvi a nevystrčí ven ani nos. I kdybyste ho lákali sebevíc. Vystačí si s pojídáním drobků a lenošením ve svém křesle. Jednoho dne se jeho kamarádi nevrátí z výletu domů. Ztratili se? Co když jsou v nebezpečí? Peciválovi nezbývá nic jiného než udělat odvážný krok a jít své kamarády hledat. Jak to všechno dopadne? Přečtěte si příběh o síle přátelství a touze změnit své špatné vlastnosti.

Obrázek nebo povídku či básničku zašli na *** soutěž již skončila ***. Tři výherce krásné knihy „Pecivál domácí je hrdinou léta“ vybere redakce.

Tato bezva kniha vychází v nakladatelství Bambook, která patří do Nakladatelského domu Grada. Pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní, knihu si můžete objednat na stránkách společnosti nakladatelství Grada.

Výherce
  • Žáci 2. B ZŠ Letců R.A.F. 1989 Nymburk
  • Marie Čekalová
  • Martina Pincová
Autor:
Vydáno: