Soutěž o krásnou knihu Papírové vlaštovky

Zveřejňování příspěvkůMilý soutěžící,
Veverušák se omlouvá za dočasné pozastavení zveřejňování příspěvků. Z časových důvodů nejsem schopen stíhat svou rodinu, zaměstnání, přípravu vlastního bydlení a zveřejňování všech příspěvků. Je to jen dočasný stav a budu rád, když se mnou budeš i nadále soutěžit. Vyhodnocování bude dále probíhat a jména výherců budou dále zveřejňována.
Děkuji za pochopení
Soutěžící pozor!Před zasláním příspěvku si prosím přečti (stačí jednou) pár informací.

Soutěž běží od 4. 2. 2019 a končí 23. 2. 2019.

Chceš získat krásnou knihu „Papírové vlaštovky“? V této super knize najdeš 25 modelů úžasných papírových vlaštovek a taky 55 barevných papírů velikosti A4, ze kterých složíš ty nejhezčí a nejpestřejší vlaštovky. Soutěžní úkol je tedy jasný - složit nebo namalovat vlaštovku. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.

Soutěž o krásnou knihu Papírové vlaštovky

Návody na složení 25 modelů úžasných a osvědčených papírových vlaštovek. Složení každého modelu je srozumitelně vysvětleno a postup vidíte na obrázcích.

 Obrázek nebo povídku či básničku zašli na e-mail redakce veverusak (zavináč) petan (tečka) cz. Dva výherce krásné knihy „Papírové vlaštovky“ vybere redakce.

Tato bezva kniha vychází v nakladatelství Bambook, která patří do Nakladatelského domu Grada. Pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní, knihu si můžete objednat na stránkách společnosti nakladatelství Grada.

Autor:
Vydáno: