Soutěž o krásnou knihu Noční pes

Soutěž již skončila (9. 4. 2022 23.59).

Chceš získat krásnou knihu Noční pes? Kniha vypráví napínavý příběh o statečnosti, odvaze, jednom úžasném psovi a velkém kamarádství. Soutěžní úkol je tedy jasný – namalovat úžasného psího kamaráda. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.

Soutěž o krásnou knihu Noční pes

Když Marek potká Dalilu, zrodí se velké kamarádství. Ačkoliv jsou každý úplně jiný, spojuje je společný sen – nejvíc na celém světě si přejí mít vlastního psa. Sled náhodných událostí a jeden úžasný novofundlandský pes je přivedou na stopu nelegálních obchodníků se štěňaty. Dokážou svou odvahou a láskou ke zvířatům zachránit ohrožené psy? A splní se také jejich sen o vlastním pejskovi?
Obrázek nebo povídku či básničku zašli na *** soutěž již skončila ***. Tři výherci, které vybere redakce, získají krásnou knihu Noční pes.

Tato bezva kniha vychází v nakladatelství Bambook, která patří do Nakladatelského domu Grada. Pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní, knihu si můžete objednat na stránkách společnosti nakladatelství Grada.

Výherce
  • Andrea Šmídová
Autor:
Vydáno: