Soutěž o krásnou knihu Najdi mě! Dobrodružství pod zemí

Zveřejňování příspěvkůMilý soutěžící,
Veverušák se omlouvá za dočasné pozastavení zveřejňování příspěvků. Z časových důvodů nejsem schopen stíhat svou rodinu, zaměstnání, přípravu vlastního bydlení (stavba domu vlastníma rukama) a zveřejňování všech příspěvků. Je to jen dočasný stav a budu rád, když se mnou budeš i nadále soutěžit. Vyhodnocování bude dále probíhat a jména výherců budou dále zveřejňována.
Děkuji za pochopení
Soutěžící pozor!Před zasláním příspěvku si prosím přečti (stačí jednou) pár informací.

Soutěž běží od 28. 3. 2021 a končí 17. 4. 2021.

Chceš získat krásnou knihu „Najdi mě! Dobrodružství pod zemí“? Krtek nachystal pro kamaráda vlka Bernarda spoustu zábavných aktivit. Soutěžní úkol je tedy jasný – namalovat vlka Bernarda a kamaráda krtka. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.

Soutěž o krásnou knihu Najdi mě! Dobrodružství pod zemí

Už jste někdy potkali vlka v brýlích? Asi ne, ale Bernard je opravdu potřebuje. Kamarád krtek pro něj nachystal hledací hry a aktivity, které ho budou bavit, a ještě mu zostří zrak. Překvapí vás, kde všude pod zemí se může vlk pohybovat.

Obrázek nebo povídku či básničku zašli na e-mail redakce veverusak (zavináč) petan (tečka) cz. Tři výherce krásné knihy „Najdi mě! Dobrodružství pod zemí“ vybere redakce.

Tato bezva kniha vychází v nakladatelství Bambook, která patří do Nakladatelského domu Grada. Pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní, knihu si můžete objednat na stránkách společnosti nakladatelství Grada.

Autor:
Vydáno: