Soutěž o krásnou knihu Modrá hodina

Zveřejňování příspěvkůMilý soutěžící,
Veverušák se omlouvá za dočasné pozastavení zveřejňování příspěvků. Z časových důvodů nejsem schopen stíhat svou rodinu, zaměstnání, přípravu vlastního bydlení a zveřejňování všech příspěvků. Je to jen dočasný stav a budu rád, když se mnou budeš i nadále soutěžit. Vyhodnocování bude dále probíhat a jména výherců budou dále zveřejňována.
Děkuji za pochopení
Soutěžící pozor!Před zasláním příspěvku si prosím přečti (stačí jednou) pár informací.

Soutěž běží od 13. 6. 2019 a končí 6. 7. 2019.

Chceš získat krásnou knihu „Modrá hodina“? Pohádková knížka vypráví o bytostech, které přicházejí na svět ze snů lidí a zvířat. Soutěžním úkolem jsou tedy tvoje sny. Stačí nám jen zaslat obrázek nějakého tvého snu nebo o něm sepsat pohádku, povídku nebo básničku a mít štěstí při výběru redakce.

Soutěž o krásnou knihu Modrá hodina

Kniha vypráví o netopýrech, kteří na půdě vychovávají svá mláďata a ochotně se ujmou i jednoho malého dráčka, o dvou sourozencích na letních prázdninách, o jejich dědečkovi, který kdysi býval pilotem dopravního letadla, a o zvláštním tvorovi, jenž se jmenuje Medrysous.

 Obrázek nebo povídku či básničku zašli na e-mail redakce veverusak (zavináč) petan (tečka) cz. Jednoho výherce krásné knihy „Modrá hodina“ vybere redakce.

Tato bezva kniha vychází v nakladatelství Portál. Pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní, knihu si můžete objednat na stránkách nakladatelství.

Autor:
Vydáno: