Soutěž o krásnou knihu Mapa z listí

Soutěž již skončila (6. 5. 2023 23.59).

Chceš získat jednu ze tří krásných knih „Mapa z listí“? S touto dobrodružnou fantasy dětskou knihou se vydáte do světa, kde rostliny mluví, přátelství jsou vzácná a dobrodružství si vás najde za nejbližším ohybem řeky. Soutěžní úkol je tedy jasný – namalovat, jak podle tebe vypadá mapa z listí. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.

Soutěž o krásnou knihu Mapa z listí

Rostliny k nám promlouvají, stačí jen naslouchat…

Orla si s nimi povídá celý život. Jsou jejími rádci a přáteli, její rodinou. Teď se ale všichni ocitají v ohrožení – krajem se šíří smrt a vesničané jsou přesvědčeni, že k nim nákaza přichází z divočiny. Aby Orla zachránila své přátele, vydává se proti proudu řeky najít lék. Spolu se svými společníky Idrisem a Arianou hodlá přijít záhadné nemoci na kloub. Trojlístek hrdinů čeká na jejich dobrodružné cestě řada nástrah, které prověří jejich bystrost, svaly i sílu jejich ducha.
Obrázek nebo povídku či básničku zašli na *** soutěž již skončila ***. Tři výherci, které vybere redakce, získají krásnou knihu „Mapa z listí“.

Tato bezva kniha vychází v nakladatelství Bambook, která patří do Nakladatelského domu Grada. Pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní, knihu si můžete objednat na stránkách společnosti nakladatelství Grada.

Výherce
  • Radek Gotzmann
  • Leontýnka Grundová
  • Kubík Černý
Autor:
Vydáno: