Soutěž o krásnou knihu Korea - Tajemství dávné věštby

Soutěž již skončila (12. 6. 2021 23.59).

Chceš získat krásnou knihu „Korea – Tajemství dávné věštby“? Hlavní hrdinkou knihy je Bára, která zažívá díky kouzelnému atlasu spoustu dobrodružství. Soutěžní úkol je tedy jasný – namalovat Báru a její kouzelný atlas. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.

Soutěž o krásnou knihu Korea - Tajemství dávné věštby

Dobrodružství s kouzelným atlasem

Za dobu své existence si knížky o děvčeti, které objeví na půdě kouzelný atlas, který ji přenáší na různá místa do minulosti, získaly srdce tisíce čtenářů jak v Česku, tak i v zahraničí. Právě vychází další díl dobrodružství, tentokráte atlas Báru dovede do Korei. Co všechno se musí stát, aby se naplnila před dávnými věky vyřčená věštba? A má člověk vůbec možnost ji ovlivnit? Zejména když ví, že na jejím splnění závisí něčí život, ale tím, že o ní promluví, riskuje ten svůj? Přesně do téhle situace se Bára dostala, když se ocitla uprostřed války mezi Koreou a Japonskem. Setkání s nefalšovanou mořskou pannou a záměna s hladovým démonem patřily k těm méně dramatickým příhodám…

Obrázek nebo povídku či básničku zašli na *** soutěž již skončila ***. Tři výherce krásné knihy „Korea – Tajemství dávné věštby“ vybere redakce.

Tato bezva kniha vychází v nakladatelství Bambook, která patří do Nakladatelského domu Grada. Pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní, knihu si můžete objednat na stránkách společnosti nakladatelství Grada.

Výherce
  • Jana Plecháčová
  • Jitka Čekalová
  • Petr Műller
Autor:
Vydáno: