Soutěž o krásnou knihu Kamarádi ze záhrobí

Soutěž již skončila (3. 8. 2019 23.59).

Chceš získat krásnou knihu „Kamarádi ze záhrobí“? Tato super kniha je určena pro všechny nebojácné děti. Najdeš v ní velmi podivuhodné a černohumorné příběhy z útulného hřbitova v Malinově! Soutěžní úkol je tedy jasný – namalovat duchy a strašidla ze hřbitova. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.

Soutěž o krásnou knihu Kamarádi ze záhrobí

Je to tu sice samý nebožtík, ale mrtvo tu rozhodně není. Za hřbitovní zdí to žije. Sešla se tu povedená společnost – od motorkáře přes starostu až po ukašlaná dvojčata. Co tahle dušičková sešlost nestihla zaživa, to si vynahradí po smrti. Užijte si černý humor. Jsou tu veselé i napínavé příběhy kamarádů ze záhrobí. 

Obrázek nebo povídku či básničku zašli na *** soutěž již skončila ***. Dva výherce krásné knihy „Kamarádi ze záhrobí“ vybere redakce.

Tato bezva kniha vychází v nakladatelství Bambook, která patří do Nakladatelského domu Grada. Pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní, knihu si můžete objednat na stránkách společnosti nakladatelství Grada.

Výherce
  • Roman Timura
  • Kubík Šťastný
Autor:
Vydáno: