Soutěž o krásnou knihu Jméno této knihy je tajné

Soutěž již skončila (7. 3. 2020 23.59).

Chceš získat krásnou knihu „Jméno této knihy je tajné“? Na stránkách této knížky najdete megatajný příběh statečných jedenáctiletých hrdinů, kteří pátrají po neznámém kouzelníkovi. Tvým úkolem tedy bude namalovat neznámého ztraceného kouzelníka, po kterém kamarádi v knize pátrají. Samozřejmě můžeš psát i povídky nebo básničky na toto téma.

Soutěž o krásnou knihu Jméno této knihy je tajné

I když by Pseudonymous Bosch nejraději vychválil svou knihu až do nebes (je to totiž docela ješitný člověk), vůbec ho netěší, že jste se o existenci jeho statečných jedenáctiletých hrdinů, tedy o Kas a Maxu Ernestovi, dozvěděli. Dost mu také vadí, že se v jeho příběhu dočtete o tom, jak tajemný kufřík plný ampulek, nazvaný Symfonie vůní, způsobil, že se neohrožená dvojice vydala pátrat po neznámém kouzelníkovi, jenž se za mimořádně záhadných okolností ztratil ze svého domu. (A vězte, že celý případ jeho zmizení vážně dost „smrdí“, a to doslova.) A už vůbec není autor nadšený z toho, že se seznámíte se všemi těmi nervy drásajícími dobrodružstvími, které Kas s Maxem Ernestem zažijí, když budou přinuceni postavit se mimořádně odporným zloduchům, kteří plánují zničit celý svět.

 Obrázek nebo povídku či básničku zašli na *** soutěž již skončila ***. Jednoho výherce krásné knihy „Jméno této knihy je tajné“ vybere redakce.

Výhry do soutěže věnovalo nakladatelství JOTA. Děkujeme.

Pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní, knihu si můžete objednat na stránkách nakladatelství JOTA.

Výherce
  • ŠD ZŠ Bruntál
Zdroj: JOTA
Autor:
Vydáno: