Soutěž o krásnou knihu Frajer Ferda - Největší smraďoch

Soutěž již skončila (25. 4. 2020 23.59).

Chceš získat krásnou knihu „Frajer Ferda – Největší smraďoch“? Ferda je nejtalentovanější a nejúžasnější skunk – alespoň to o sobě rád říká. Soutěžní úkol je tedy jasný – namalovat Frajera Ferdu. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.

Soutěž o krásnou knihu Frajer Ferda - Největší smraďoch

Ferda žije spokojeně na dvorku, kde si pravidelně pochutnává na milovaných houskových knedlících z popelnice. Ovšem jen do chvíle, kdy se ho pokusí lapit Bob, prchlivý šéfkuchař a majitel místní restaurace. Při útěku se Ferda seznámí s jeho synem Tondou a zjistí, že mají společný sen – oba se chtějí stát superdetektivy. Jen co společně založí detektivní kancelář a seženou si sekretářku, krásnou lasičku Cecilku, už mají na stole první případ. Někdo chce Boba zničit a donutit ho věhlasnou restauraci zavřít. Podaří se Ferdovi ve spolupráci s Tondou zločince zastavit?

 Obrázek nebo povídku či básničku zašli na *** soutěž již skončila ***. Dva výherce krásné knihy „Frajer Ferda – Největší smraďoch“ vybere redakce.

Tato bezva kniha vychází v nakladatelství Bambook, která patří do Nakladatelského domu Grada. Pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní, knihu si můžete objednat na stránkách společnosti nakladatelství Grada.

Výherce
  • Irena Bátrlová
  • Vladimíra Komendová
Autor:
Vydáno: