Soutěž o krásnou knihu Co se děje v noci v lese

Soutěž již skončila (11. 3. 2023 23.59).

Chceš získat jednu ze tří krásných knih „Co se děje v noci v lese“? Kniha vypráví krásné a napínavé příběhy o tom, co se děje v noci v kouzelném světě lesa, který v noci ožívá..... Soutěžní úkol je tedy jasný – namalovat kouzelný noční les i s jeho obyvateli. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.

Soutěž o krásnou knihu Co se děje v noci v lese

Když slunce zapadne a svět ztichne, většina lidí jde spát. To ale neplatí pro obyvatele lesa. Zvířátka, která se zrovna probouzejí. Les v noci je totiž plný života, možná trochu strašidelný, ale o to krásnější. To, co v křoví výhružně funí, je roztomilý ježek. Hrůzu nahánějící praskání suchých větví jsou kroky plaché srnky. A stín, který se mihne na obloze, je moudrá paní sova. Nevěříte? Vydejte se na čtyři výpravy a poznejte kouzelný svět lesa, který v noci ožívá…
Obrázek nebo povídku či básničku zašli na *** soutěž již skončila ***. Tři výherci, které vybere redakce, získají krásnou knihu „Co se děje v noci v lese“.

Tato bezva kniha vychází v nakladatelství Bambook, která patří do Nakladatelského domu Grada. Pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní, knihu si můžete objednat na stránkách společnosti nakladatelství Grada.

Výherci
  • Nelinka Kubáníková
  • Dana Sochorková
  • Renata Ševčíková
Autor:
Vydáno: