Soutěž o krásnou knihu Čekání na Velikonoce

Soutěž již skončila (6. 4. 2019 23.59).

Chceš získat krásnou knihu „Čekání na Velikonoce“? Kniha je koncipována jako 40denní putování, během něhož je každý týden zaměřen na jednu oblast Ježíšova působení. Soutěžním úkolem jsou tedy Velikonoce. Stačí nám jen zaslat obrázek symbolů Velikonoc nebo jejich tradic nebo o nich sepsat pohádku, povídku nebo básničku a mít štěstí při výběru redakce.

Soutěž o krásnou knihu Čekání na Velikonoce

Autorská dvojice knihy Čekání na Vánoce připravila pro děti také průvodce postní dobou a Svatým týdnem. Kniha je koncipovaná jako 40denní putování, během něhož je každý týden zaměřen na jednu oblast Ježíšova působení (uzdravování, učení v podobenstvích, setkání s nejrůznějšími lidmi…) a které malé čtenáře postupně vede k seznámení se s novozákonním příběhem až po jeho vyvrcholení při velikonočních událostech. Vhodně koncipované texty spolu s novozákonními úryvky dávají dětem každodenní podněty k srozumitelným úvahám, které je připraví na hlubší prožití postní doby a Velikonoc.

 Obrázek nebo povídku či básničku zašli na *** soutěž již skončila ***. Jednoho výherce krásné knihy „Čekání na Velikonoce“ vybere redakce.

Tato bezva kniha vychází v nakladatelství Portál. Pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní, knihu si můžete objednat na stránkách nakladatelství.

Výherce
  • Soňa Koutná a dcera Elenka
Autor:
Vydáno: