Soutěž o krásné knihy Jak vychovat maminku a Jak pohlídat dědečka

Zveřejňování příspěvkůMilý soutěžící,
Veverušák se omlouvá za dočasné pozastavení zveřejňování příspěvků. Z časových důvodů nejsem schopen stíhat svou rodinu, zaměstnání, přípravu vlastního bydlení a zveřejňování všech příspěvků. Je to jen dočasný stav a budu rád, když se mnou budeš i nadále soutěžit. Vyhodnocování bude dále probíhat a jména výherců budou dále zveřejňována.
Děkuji za pochopení
Soutěžící pozor!Před zasláním příspěvku si prosím přečti (stačí jednou) pár informací.

Soutěž běží od 15. 5. 2019 a končí 15. 6. 2019.

Chceš získat krásné knihy „Jak vychovat maminku“ a „Jak pohlídat dědečka“? Knihy přinášejí čtenářům všem věkových kategorií roztomilý humor výměny rolí šitý na míru dětem i rodičům! Pokud chceš tyto krásné knihy vyhrát, musíš správně zodpovědět soutěžní otázku a splnit soutěžní úkol. Pokud budeš mít štěstí při výběru redakce, obě knihy mohou být tvoje.

Soutěž o krásné knihy Jak vychovat maminku a Jak pohlídat dědečka

Soutěžní otázka

Pro děti od kolika let je kniha vhodná? Nápovědu najdeš na stránkách nakladatelství Grada.

Soutěžní úkol

Nakresli svou rodinu nebo o ní sepiš povídku, pohádku nebo básničku. Samozřejmě by se na obrázku nebo v povídce, pohádce nebo básničce měli vyskytovat všichni její členové.

Jak vychovat maminku

Vychovat šťastnou a zdravou maminku je sice zodpovědná práce, ale hlavně je to velká zábava. Jen musíte vědět, jak na to. Na maminky je totiž potřeba dohlédnout. Tato knížka vám poradí, jak se hravě zapojit do maminčina rušného dne.

Jak pohlídat dědečka

Hlídat dědečka je sice zodpovědná práce, ale hlavně je to velká zábava. Jen musíte vědět, jak na to. Na dědečky je totiž potřeba dohlédnout. Tato knížka vám poradí, co dělat, aby se děda dobře bavil a ani chvilku se nenudil.

 Obrázek nebo povídku či básničku zašli na e-mail redakce veverusak (zavináč) petan (tečka) cz. Dva výherce krásných knih „Jak vychovat maminku“ a „Jak pohlídat dědečka“ vybere redakce.

Tyto bezva knihy vycházejí v nakladatelství Bambook, které patří do Nakladatelského domu Grada. Pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní, knihu si můžete objednat na stránkách společnosti nakladatelství Grada.

Autor:
Vydáno: