Soutěž o krásné CD Hurvínkův kouzelný gramofon?

Zveřejňování příspěvkůMilý soutěžící,
Veverušák se omlouvá za dočasné pozastavení zveřejňování příspěvků. Z časových důvodů nejsem schopen stíhat svou rodinu, zaměstnání, přípravu vlastního bydlení a zveřejňování všech příspěvků. Je to jen dočasný stav a budu rád, když se mnou budeš i nadále soutěžit. Vyhodnocování bude dále probíhat a jména výherců budou dále zveřejňována.
Děkuji za pochopení
Soutěžící pozor!Před zasláním příspěvku si prosím přečti (stačí jednou) pár informací.

Soutěž běží od 17. 3. 2019 a končí 6. 4. 2019.

Chceš získat super CD „Hurvínkův kouzelný gramofon“? CD obsahuje výběr těch nejlepších dialogů obou hlavních protagonistů, tedy Spejbla a Hurvínka v podání všech tří dosavadních interpretů. Soutěžní úkol je tedy jasný. Pro účast v soutěži stačí jen na e-mail redakce zaslat obrázek či vymyšlenou povídku nebo básničku, ve které se budou vyskytovat Spejbl a Hurvínek.

Soutěž o krásné CD Hurvínkův kouzelný gramofon?

Může se jednat o jakýkoliv obrázek, na kterém bude Spejbl nebo Hurvínek nebo oba, malovat můžeš pastelkami, vodovkami, prostě čím tě napadne. Následně obrázek nascenuj nebo vyfoť. Povídku či básničku můžeš zaslat jakkoliv dlouhou, stačí klidně i čtyři řádky, hlavní je, aby se v ní opět vyskytovali Spejbl nebo Hurvínek. Příspěvky posílej na e-mail redakce veverusak (zavináč) petan (tečka) cz.

 Super CD „Hurvínkův kouzelný gramofon“ získá pět výherců, které z došlých příspěvků vybere redakce.

Hurvínkův kouzelný gramofon

První nahrávky Spejbla a Hurvínka byly pořízeny v roce 1929 a katalogově spojené firmy Ultraphon, Esta a na ně navazující Supraphon jsou od té doby po celých devadesát let při tom. Nová kompilace současné ředitelky Divadla S+H Denisy Kirschnerové s výmluvným názvem Hurvínkův kouzelný gramofon tuto skutečnost dokládá výběrem těch nejlepších dialogů obou hlavních protagonistů v podání všech tří dosavadních interpretů, tedy profesora Josefa Skupy, Miloše Kirschnera a Martina Kláska. Je to velmi zajímavá exkurze do slavné historie Divadla S + H, ale také do zvukových záznamů v českém jazyce, třeba ještě zprvu točených v nahrávacím studiu v Berlíně.

 Odměnu do soutěže věnoval Supraphon. Děkujeme.

Zdroj: Supraphon
Autor:
Vydáno: