Soutěž o dvě vstupenky na představení Národního divadla - Zázrak (s)tvoření 26.06.2021

Soutěž již skončila (25. 6. 2021 23.59).

Chceš získat dvě vstupenky na představení Národního divadla Zázrak (s)tvoření? Stačí jen na adresu redakce zaslat obrázek nebo povídku či básničku, ve které se bude vyskytovat Národní divadlo a mít štěstí při výběru redakce. Svá dílka posílejte nejpozději do 25.06.2021, následně redakce vybere z došlých příspěvků výherce, který získá dvě vstupenky na představení Zázrak (s)tvoření v termínu 26.06.2021 od 17:00. Představení se koná na Nové scéně Národního divadla.

Soutěž o dvě vstupenky na představení Národního divadla - Zázrak (s)tvoření 26.06.2021

Představení Zázrak (s)tvoření

Představte si, že byste si mohli vytvořit nový svět z čisté nicoty. Takový, o jakém třeba sníte, bezpečný, ale plný překvapení a dobrodružství. Náš hrdina stojí na úplném začátku – se svou fantazií a bělostným papírem, který se může stát čímkoli. Z představivosti, tvořivosti a hravosti, tak se náš nový svět rodí. V tom papírovém se dějí opravdu podivné věci, a když se objeví jeho hraví obyvatelé, je o dobrodružství postaráno. Takový kluk, co se rád honí za novými objevy, je ale někdy trochu zbrklý a musí se teprve naučit, jak se ve světě křehkého papíru chovat, aby mu neublížil. Objeví toho ale ještě mnohem víc, třeba jak velkou sílu má laskavost a ochota, a jeho papíroví kamarádi mu pomohou najít i cestu k opravdovému přátelství.

Inscenace kombinuje pantomimu, tanec s prvky akrobacie, loutkoherectví i animaci. V interaktivním závěru náš nový svět otevřeme malým divákům, aby jej přišli dotvářet spolu s námi.

Představení Zázrak (s)tvoření hrajeme bez přestávky, vhodné pro děti od 4 let.

Odměnu do soutěže věnovala Laterna magika, Národní divadlo. Děkujeme.

Výherce
  • Irena Bátrlová
Autor:
Vydáno: