Soutěž o dvě vstupenky na představení Modrý pták 16.12.2018

Soutěž již skončila (8. 12. 2018 23.59).

Fantastické představení Modrý pták v Národním divadle s vynikajícím obsazením pojednává o dobrodružné cestě za duší věcí a tvorů kolem nás.

Soutěž o dvě vstupenky na představení Modrý pták 16.12.2018

Chceš získat dvě vstupenky na představení Modrý pták? Stačí nám na *** soutěž již skončila *** zaslat obrázek nebo povídku či básničku, ve které se bude vyskytovat Národní divadlo a mít štěstí při výběru redakce. Svá dílka posílejte nejpozději do 8.12.2018, následně redakce vybere z došlých příspěvků výherce, který získá dvě vstupenky na pohádku Modrý pták v termínu 16.12.2018.

Představení Modrý pták

Modrý pták jako touha po prchavém, neuchopitelném štěstí. Dobrodružná cesta za duší věcí a tvorů kolem nás, která sama o sobě je cílem – jen na cestě může ústřední dvojice pochopit, že mezilidské vztahy a vzájemný soucit jsou tím, co nám přinese onoho „modrého ptáka“. Nejznámější text vlámského symbolisty, nositele Nobelovy ceny Maurice Maeterlincka je jednou z nejpůsobivějších alegorií světové literatury, a proto promlouvá jak k dospělému, tak dětskému divákovi. Bohatá autorova fantazie, oživující svět kolem nás, inspiruje tvůrce k opulentnímu scénickému ztvárnění a slibuje podívanou pro všechny, kdo se rádi nechávají okouzlovat. 

Odměnu do soutěže věnovala činohra Národního divadla. Děkujeme.

Výherce
  • Katka Tlachová
Autor:
Vydáno: