Soutěž o dvě vstupenky na představení Louskáček, vánoční sen 22.12.2019

Zveřejňování příspěvkůMilý soutěžící,
Veverušák se omlouvá za dočasné pozastavení zveřejňování příspěvků. Z časových důvodů nejsem schopen stíhat svou rodinu, zaměstnání, přípravu vlastního bydlení (stavba domu vlastníma rukama) a zveřejňování všech příspěvků. Je to jen dočasný stav a budu rád, když se mnou budeš i nadále soutěžit. Vyhodnocování bude dále probíhat a jména výherců budou dále zveřejňována.
Děkuji za pochopení
Soutěžící pozor!Před zasláním příspěvku si prosím přečti (stačí jednou) pár informací.

Soutěž běží od 30. 11. 2019 a končí 15. 12. 2019.

Chceš získat dvě vstupenky na představení Louskáček, vánoční sen, které se koná 22.12.2019 od 17 hodin v pražském Divadle na Vinohradech? Stačí jen na adresu redakce zaslat obrázek nebo povídku či básničku, ve které se bude vyskytovat Klára a princ Louskáček a mít štěstí při výběru redakce. Svá dílka posílejte nejpozději do 15.12.2019, následně redakce vybere z došlých příspěvků výherce, který získá dvě vstupenky na představení Louskáček, vánoční sen v termínu 22.12.2019.

Soutěž o dvě vstupenky na představení Louskáček, vánoční sen 22.12.2019

Představení Louskáček, vánoční sen

Výpravný balet Louskáček, vánoční sen je inspirován dílem romantického spisovatele E. T. A. Hoffmanna (v originále Louskáček a Myší král). Baletní libreto A. Volkova inspirovalo slavného skladatele P. I. Čajkovského, který vytvořil nezapomenutelné a oblíbené dílo. V baletu jsou vylíčeny barvitě události kouzelné štědrovečerní noci, kterou putuje Klára se svým ochráncem – princem Louskáčkem do jeho pohádkové říše a zase zpět ke své rodině.

Obrázek, básničku nebo povídku zašli na e-mail redakce veverusak (zavináč) petan (tečka) cz. Vyhrát můžeš dvě vstupenky na představení Louskáček, vánoční sen, které se koná 22.12.2019 v pražském Divadle na Vinohradech. Jednoho výherce vybere redakce.

Více informací o představení: www.louskacekbalet.cz

Výhry do soutěže věnovala agentura Czech Jazz Art s.r.o. Děkujeme.

Autor:
Vydáno: