Soutěž o bezva knihu Pokojíček plný hraček

Soutěž již skončila (27. 11. 2021 23.59).

Chceš získat krásnou knihu „Pokojíček plný hraček“? Jedním z příběhů v knize je i povídání o tom, jak to vypadá, když hračky pořádají narozeninovou oslavu. A narozeninové oslavy hraček se bude naše soutěž týkat. Soutěžním úkolem tedy tentokráte bude namalovat narozeninovou oslavu, kterou pořádají hračky, opět můžeš psát i povídky nebo básničky. Obrázek, pohádku, povídku nebo básničku nám zašli a když budeš štěstí, získáš krásnou knihu.

Soutěž o bezva knihu Pokojíček plný hraček

Kniha plná krátkých příběhů vypráví a o tom, co se stane, když… Když se plyšový lev v noci ztratí v bytě. Když mají auto a kolo závody od stolu až k oknu. Když si loutky spolu nechtějí hrát. Když se jde na nákup přes předsíň až do obchodu. Když pirát staví loď. Když si robot neumí hrát. Nebo když hračky pořádají narozeninovou oslavu. Kniha vychází ze zásad genetické metody výuky čtení, a právě proto jsou všechny příběhy v knize psány velkým tiskacím písmem a jsou řazeny od jednodušších převážně jednoslabičných příběhů až po ty složitější dvoj- a trojslabičné. Jednotlivé příběhy jsou svojí délkou přizpůsobené začínajícím čtenářům, děti si je tedy mohou číst samostatně, doma, ve škole i v družině.

Obrázek nebo povídku či básničku zašli na *** soutěž již skončila ***. Jednoho výherce krásné knihy „Pokojíček plný hraček“ vybere redakce.

Tato bezva kniha vychází v nakladatelství Portál. Pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní, knihu si můžete objednat na stránkách nakladatelství.

Výherce
  • Soňa Koutná s dcerou Elenkou Koutnou
Autor:
Vydáno: