Soutěž o 3 rodinné vouchery do Kostkolandu v Brně

Soutěž již skončila (19. 1. 2016 23.59).

Chceš se podívat do muzea Kostkolandu v Brně na úžasné modely postavené z Lega? A k tomu si pohrát v největší herně s Legem v Česku? Stačí jen odpovědět správně na soutěžní otázku a splnit soutěžní úkol. Rodinný voucher je připraven pro 3 výherce.

Soutěž o 3 rodinné vouchery do Kostkolandu v Brně

Koho z malých i velkých by nebavilo Lego! A v Kostkolandu, který se na konci listopadu otevřel v Obchodním centru Olympia v Brně – v Království hraček Bambule, je ho milion dílků! Prostor o ploše zhruba 800 metrů čtverečních, jenž vznikl v druhém patře hračkářství, nabízí spojení největší herny s Legem v tuzemsku a také muzeum s více než stovkou modelů postavených z této slavné stavebnice. V Kostkolandu si vyhrají malí i větší příznivci Lega. Těm starším je k dispozici v tzv. free zóně, tedy k volnému hraní, zhruba milion nejrůznějších kostek Lega, pro menší jsou připraveny stavebnice Duplo. Herna je otevřena každý den v týdnu. Druhou součást Kostkolandu představuje muzeum s nádhernými modely z Lega.

Vstup do herní zóny Kostkolandu je zdarma, za výstavu v muzeu se platí vstupné. Více informací na www.kostkoland.cz.

Soutěžní otázka: Kolik dílků Lega je v herně Kostkolandu?

Soutěžní úkol: Nakresli to, co bys chtěl/a z Lega postavit.

Nascenovaný či vyfocený obrázek zašli na *** soutěž již skončila ***. Nezapomeň připojit svoje celé jméno a adresu, abychom ti v případě tvojí výhry mohli rodinný voucher do muzea zaslat.

Příspěvky, které nám zasíláte

  • 14. 1. 2016, Robin Chmelaobrázek »vítěz soutěže«
  • 19. 12. 2015, Julinka Berrováobrázek
  • 19. 12. 2015, Zuzka Hlaváčováobrázek »vítěz soutěže«
  • 18. 12. 2015, Romanka Jarošová - 9 let1, 2, 3
  • 14. 12. 2015, Petr Műller, 4 roky1, 2
  • 11. 12. 2015, Verunka Hečováobrázek »vítěz soutěže«
Autor:
Vydáno: