Soutěž o krásnou a naučnou knihu Obrazový atlas světa

Soutěž již skončila (30. 3. 2014 23.59).

Chceš získat krásnou a naučnou knihu Obrazový atlas světa? Stačí jen na e-mail redakce zaslat fotografii či kresbu Vašeho nejoblíbenějšího místa na světě.

Soutěž o krásnou a naučnou knihu Obrazový atlas světa

Pošlete nám fotografii či nakreslený obrázek Vašeho nejoblíbenějšího místa na světě. Můžete to být třeba zahrada u babičky, letní tábor, lesní domek nebo třeba hotel u moře nebo náměstí ve Vašem městě. Fotografie nebo obrázky s popiskem místa zašlete na *** soutěž již skončila ***.

Nezapomeňte připojit svoje celé jméno a adresu, abychom Vám v případě Vaší výhry mohli odměnu zaslat. Jeden vybraný výherce získá krásnou knihu Obrazový atlas světa. Výherce vybere redakce. Svá dílka posílejte nejpozději do 30. 3. 2014.

Co je to atlas?

Víte, jaké světadíly se na Zemi nacházejí? Naše planeta je překrásné místo plné zajímavých staveb, exotických zvířat a senzačních pozoruhodností. Abyste věděli, kde se to všechno nachází, prozkoumejte mapy v této knížce a zjistěte, co se skrývá pod odklápěcími okénky. Všechny státy světa pohromadě i s jejich hlavními městy a vlajkami navíc najdete i na velké rozkládací mapě, která je ve speciální kapsičce na zadní části knihy.

Výhry do soutěže věnovalo Nakladatelství Svojtka & Co.. Děkujeme.

Příspěvky, které nám zasíláte

Autor:
Vydáno: