Legendy a strašidla Starého Města pražského

Soutěž již skončila (14. 7. 2015 23.59).

Chceš získat rodinnou vstupenku pro sebe a pro své rodiče na vlastivědnou vycházku„Legendy a strašidla Starého Města pražského“?

Máte-li dost kuráže, přijďte se seznámit se staroměstskými strašidly a postavami z místních pověstí a příběhů. Dozvíte se, kdo straší v Ungeltu, co se stalo v kostele sv. Jakuba, kdo je záhadný Železný muž a jak to bylo s nešťastnou jeptiškou od Anežského kláštera!

Jelikož jsou tématem vycházky strašidla, je jasné, čeho se bude soutěžní úkol týkat. Ano správně, soutěžním úkolem tentokráte bude namalovat záhadné pražské strašidlo – Železného muže nebo napsat příběh nebo básničku, ve které se bude záhadný Železný muž vyskytovat. Samozřejmě se jedná o strašidlo, a jelikož strašidlo straší zejména v noci je jasné, že nikdo pořádně neví, jak takový Železný muž vypadá a právě proto zapojte svou fantazii a namalujte nebo popište Železného muže, tak jak si ho představujete.

Obrázek, básničku nebo povídku zašlete na *** soutěž již skončila ***. Nezapomeňte připojit svoje celé jméno a adresu, abychom Vám v případě Vaší výhry mohli výhru zaslat. Jednoho výherce, který získá volnou rodinnou vstupenku pro sebe a pro své rodiče (max. 2 děti a 2 dospělí) na vlastivědnou vycházku „Legendy a strašidla Starého Města pražského“, která se koná 21. 7. 2015 od 18:00 hodin v Praze, vybere redakce.

Výhru do soutěže věnoval Pražská informační služba - Prague City Tourism. Moc děkujeme.

Příspěvky, které nám zasíláte

  • 10. 7. 2015, Johanka Berrová1,2 »vítěz soutěže«
  • 4. 7. 2015, Julinka Berrováobrázek
  • 29. 6. 2015, Petr Műller, 4 roky1,2
Autor:
Vydáno: