Legendy a strašidla Malé Strany

Soutěž již skončila (10. 8. 2015 23.59).

Chceš získat rodinnou vstupenku pro sebe a pro své rodiče na vlastivědnou vycházku„Legendy a strašidla Malé Strany“?

Seznamte se se strašidly a legendami, které se váží k uličkám Malé Strany! Začínáme na Pohořelci vyprávěním o ohnivém psovi i kněžně Drahomíře. Zjistíme, kdo se v noci potuluje po Černínském paláci nebo kudy vede cesta bezhlavého jezdce!

Jelikož jsou tématem vycházky strašidla, je jasné, čeho se bude soutěžní úkol týkat. Ano správně, soutěžním úkolem tentokráte bude namalovat záhadné pražské strašidlo – ohnivého psa nebo napsat příběh nebo básničku, ve které se bude ohnivý pes vyskytovat. Samozřejmě se jedná o strašidlo, a jelikož strašidlo straší zejména v noci je jasné, že nikdo pořádně neví, jak takový ohnivý pes vypadá a právě proto zapojte svou fantazii a namalujte nebo popište ohnivého psa, tak jak si ho představujete.

Obrázek, básničku nebo povídku zašlete na *** soutěž již skončila ***. Nezapomeňte připojit svoje celé jméno a adresu, abychom Vám v případě Vaší výhry mohli výhru zaslat. Jednoho výherce, který získá volnou rodinnou vstupenku pro sebe a pro své rodiče (max. 2 děti a 2 dospělí) na vlastivědnou vycházku „Legendy a strašidla Malé Strany“, která se koná 20. 8. 2015 od 18:00 hodin v Praze, vybere redakce.

Výhru do soutěže věnoval Pražská informační služba - Prague City Tourism. Moc děkujeme.

Příspěvky, které nám zasíláte

  • 3. 8. 2015, Julinka Berrová1,2,3,4 »vítěz soutěže«
Autor:
Vydáno: