Kreslířská a literární soutěž u příležitosti Noci s Andersenem – Ošklivé káčátko nebo Ferda Mravenec

Zveřejňování příspěvkůMilý soutěžící,
Veverušák se omlouvá za dočasné pozastavení zveřejňování příspěvků. Z časových důvodů nejsem schopen stíhat svou rodinu, zaměstnání, přípravu vlastního bydlení a zveřejňování všech příspěvků. Je to jen dočasný stav a budu rád, když se mnou budeš i nadále soutěžit. Vyhodnocování bude dále probíhat a jména výherců budou dále zveřejňována.
Děkuji za pochopení
Soutěžící pozor!Před zasláním příspěvku si prosím přečti (stačí jednou) pár informací.

Soutěž běží od 5. 3. 2019 a končí 29. 3. 2019.

Jako každý rok, tak i tento se Veverušák účastní Noci s Andersenem. Pojď s námi soutěžit o bezva knihy nejen v této soutěži.

Kreslířská a literární soutěž u příležitosti Noci s Andersenem – Ošklivé káčátko nebo Ferda Mravenec

Témata letošního ročníku Noci s Andersenem jsou dvě:

1) Andersen známý-neznámý připomene autorovy u nás zcela neznámé ale i známé pohádky. Jendou ze známějších pohádek je i Ošklivé káčátko.

2) 70. výročí nakladatelství Albatros přímo vybízí k tomu, abychom si je připomněli :-) Připomeneme si i nejznámější autory nakladatelství, mezi které patří například i Ondřej Sekora (1899), který je autorem Ferdy Mravence.

Téma kreslířské a literární soutěže je tedy jasné – Ošklivé káčátko nebo Ferda Mravenec. V této soutěži budou mít šanci kreslíři a také ti z vás, kteří rádi píší básničky nebo povídky. Tato soutěž bude trvat do samotného večera, tedy do 29.3.2019. Vaším úkolem bude namalovat buď obrázek Ošklivého káčátka nebo Ferdy Mravence nebo složit básničku nebo sepsat svoji vlastní pohádku, ve kterých se bude vyskytovat káčátko nebo Ferda Mravenec. Vaše výtvory zasílejte na e-mail redakce veverusak (zavináč) petan (tečka) cz, nezapomeňte připojit vaše jméno a adresu pro odeslání případné výhry. V této soutěži vyhrají dva kreslíři a dva spisovatelé, výherce opět vybere redakce a výhrou bude opět hezká kniha.

Autor:
Vydáno: