Kreslířská a literární soutěž u příležitosti Noci s Andersenem – Harry Potter

Zveřejňování příspěvkůMilý soutěžící,
Veverušák se omlouvá za dočasné pozastavení zveřejňování příspěvků. Z časových důvodů nejsem schopen stíhat svou rodinu, zaměstnání, přípravu vlastního bydlení (stavba domu vlastníma rukama) a zveřejňování všech příspěvků. Je to jen dočasný stav a budu rád, když se mnou budeš i nadále soutěžit. Vyhodnocování bude dále probíhat a jména výherců budou dále zveřejňována.
Děkuji za pochopení
Soutěžící pozor!Před zasláním příspěvku si prosím přečti (stačí jednou) pár informací.

Soutěž běží od 6. 3. 2020 a končí 9. 10. 2020.

Jako každý rok, tak i tento se Veverušák účastní Noci s Andersenem. Pojď s námi soutěžit o bezva výhry nejen v této soutěži.

Kreslířská a literární soutěž u příležitosti Noci s Andersenem – Harry Potter

Jedním z témat letošního ročníku Noci s Andersenem je i 20. výročí českého překladu a vydání Harryho Pottera.

Téma kreslířské a literární soutěže je tedy jasné – Harry Potter. V této soutěži budou mít šanci kreslíři a také ti z vás, kteří rádi píší básničky nebo povídky. Tato soutěž bude trvat od začátku března do samotného večera, tedy do 27.3.2020 9.10.2020. Vaším úkolem bude namalovat buď obrázek Harryho Pottera nebo složit básničku nebo sepsat svoji vlastní pohádku, ve kterých se bude vyskytovat právě slavný čaroděj Harry. Vaše výtvory zasílejte na e-mail redakce veverusak (zavináč) petan (tečka) cz, nezapomeňte připojit vaše jméno a adresu pro odeslání případné výhry. V této soutěži vyhrají dva kreslíři a dva spisovatelé, výherce opět vybere redakce.

Autor:
Vydáno: