Soutěž o krásnou knihu Bella a Sebastián

Soutěž již skončila (15. 4. 2014 23.59).

Chceš získat jednu ze dvou krásných knih Bella a Sebastián? Stačí jen na e-mail redakce zaslat fotografii či kresbu vašeho psího miláčka.

Soutěž o krásnou knihu Bella a Sebastián

Kniha Bella a Sebastián je příběh o přátelství mezi člověkem a zvířetem. A proto i naše soutěž bude o nejlepším příteli člověka. Pošlete nám fotografii či nakreslený obrázek vašeho psího kamaráda společně s krátkou zprávičkou o psíkovi, alespoň jeho jméno a třeba rasu nebo věk. Fotografie nebo obrázky s popiskem zašlete na *** soutěž již skončila ***.

Nezapomeňte připojit svoje celé jméno a adresu, abychom Vám v případě Vaší výhry mohli odměnu zaslat. Dva vybraní čtenáři získají krásnou knihu Bella a Sebastián, která vyjde v nakladatelství Albatros 24. 2. 2014. Výherce vybere redakce.

Svá dílka posílejte nejpozději do 15. 4. 2014.

Nevíte o čem je kniha Bella a Sebastián?

Píše se rok 1943. Vesničku v srdci Alp terorizují německé jednotky. Někteří obyvatelé se ale i přesto spojí a bojují… Zatímco krásná pekařka Angelina musí Němcům za každou cenu dodávat chleba, doktor Guillaume převádí přes hranice pronásledované židovské uprchlíky. Poručík Braun to ví a snaží se ho chytit při činu. Oba muži spolu navíc soupeří o Angelinu. Mezitím se celá vesnice snaží chytit tajemné zvíře, které jim dáví ovce. Sebastián se ale rozhodne, že „Bestii“, proti které se všichni spikli, ubrání a zachrání. Uprostřed nádherných, ale i děsivých hor se odehrává strhující drama o přátelství. Podaří se Sebastiánovi zvítězit nad lidskými předsudky?

Podle této knihy byl natočen film, který již brzy budete moci shlédnout v kině. Na ukázku se můžete podívat zde - http://www.youtube.com/watch?v=bU0OB__pQOw.

Výhry do soutěže věnovalo nakladatelství Albatros. Děkujeme.

Příspěvky, které nám zasíláte

Autor:
Vydáno: