Modeling

Ahoj, mým snem je stát se modelkou, ale bojím se, že k tomu nemám vlohy (taky protože mám pihy) Mám vůbec nějakou šanci? Co k tomu potřebuji? Díky za odpověď.

Ahojky milá neznámá,

každý máme nějaký ten sen, za kterým jdeme a který bychom si chtěli splnit. Určitě je dobré, abys nějaký sen měla a pokoušela se plnit si menší cíle, které tě nakonec dovedou ke splnění toho hlavního.

V posledních letech se v modelingu stále více prosazují neokoukané typy, možná i pro to, že klasických modelek už je všude plno. A tak můžeš číst o tom, jak se prosadila například modelka, která je albínka a má tak vlastně vadu kůže, nebo například modelka, která má nějaký hendikep, nebo má naopak nějaké to kilo navíc, a stane se úspěšnou plus size modelkou.Rozhodně už nejsou přesně dané hranice toho, kdy modelku dělat můžeš a nemůžeš. Musí na tobě být něco zajímavého, třeba jako tebou zmíněné pihy. Rozhodně tedy šanci máš, nesmíš se hned svého snu vzdávat, naopak si musíš naplánovat cestu k jeho splnění.

Co se týká rady, jak na to a co k tomu potřebuješ, pak bude nejlepší, když si projdeš internet a najdeš si stránky modelových agentur ve svém okolí. Tam najdeš i data castingů, nebo třeba další informace k možné spolupráci. Rozhodně by si měla mít nějaké fotografie, nemusí to být hned profi fotografie, poprosit můžeš třeba někoho z rodiny, nebo třeba kamarádku, jestli by tě nevyfotila. Fotografie pak případně vkládáš při registraci na speciálních webech věnujících se problematice modelingu. Snad jsme ti alespoň trochu pomohli. Budeme ti rozhodně držet palce a budeme rádi, pokud se nám ozveš, jak v plnění svého snu pokračuješ. Měj se hezky :-).

Veverušák

Vydáno: