Noc s Andersenem

Noc s Veverušákem se blíží!! Konat se bude již DNES!!!

Pojď s námi soutěžit, máme toho pro tebe připraveno opravdu hodně a soutěžíme o spoustu bezva cen! V knihovně nebo doma, je jedno, kde budeš noc trávit, posílej své básničky, pohádky nebo kresby, budeme moc rádi, když s námi budeš soutěžit!


detail

Noc s Andersenem 2020 po celý týden od 5. do 9.10.2020 na Veverušákovi

Jelikož se letos konání Noci s Andersenem poněkud zkomplikovalo a na jaře se tradiční nocování nekonalo, rozhodly se některé školy a knihovny, že přesunou akci na podzim. Bohužel ani náhradní termín 9. 10. 2020 se zřejmě nebude moci všude přímo v knihovnách uskutečnit. Proto se někteří rozhodli udělat celou akci on-line, případně jí nějak podobně upravit, aby alespoň v nějaké formě proběhla. Veverušák se také rozhodl akci tak jako každý rok uskutečnit, jen jí trochu poupraví. A jak to tedy letos bude?


detail

Noc s Andersenem 2020 – v knihovnách a opět i na Veverušákovi

Noc s Andersenem 2020 – v knihovnách a opět i na Veverušákovi

ZMÉNA TERMÍNU. AKCE SE NEUSKUTEČNÍ V PÁTEK 27.3., ale ZŘEJMĚ 15.5.2020, O PŘESNÉM TERMÍNU BUDEME INFORMOVAT!!! Na stránkách Noci s Andersenem se můžete podívat, zdali se do akce nezapojí třeba právě vaše škola, školka nebo knihovna. Speciální soutěže na vás čekají i u nás na webu, na co se tedy můžete na Veverušákovi těšit?


detail

1 2 3 4 5     poslední