Srdce a hlava

Je pro život důležitější srdce nebo hlava? Pojďme se na to podívat s kreslenými kamarády, kteří společně pracují na tom, aby udrželi život v rovnováze. Kniha pro děti, kterou přináší nakladatelství Alferia, součást nakladatelského domu Grada, připomíná, jak důležité je tyto dva kamarády poslouchat. Text Nishi Singhal doprovodila ilustracemi Lera Munoz.

Srdce a hlava

Život má být plný radosti a legrace! Ale co když nadměrné přemýšlení brání vašim dětem v tom, aby si radost užily naplno? Pojďte se s námi podívat na to, jak Srdce a Hlava společně pracují na udržení rovnováhy. Jsou to nejlepší přátelé, kteří si vzájemně pomáhají. Srdce přináší do přítomného okamžiku radost a lásku a Hlava se stará o to, co je nutné udělat.

Ale co se stane, když se tito dva přátelé na chvíli rozejdou? Tento příběh byl napsán s cílem nám připomenout, jak je důležité přistupovat ke světu s otevřenou myslí a zároveň naslouchat svému srdci. Do života nám to přináší radost, vyrovnanost a klid..

Když se Srdce a Hlava rozhodnou jít svou cestou, zjistíme, jak moc jsou vzájemně propojené a jaký vliv má jejich spojení na kvalitu našeho života. Kniha Srdce a Hlava nám ukazuje, že harmonie mezi emocemi a rozumem je klíčová pro šťastný a naplněný život. Takže pojďme objevit, jak můžeme žít v souladu se svým srdcem a myslí a těšit se z každého okamžiku!

Vhodné od 4 let. 32 stran, formát 200×200, 339 Kč

Autor:
Vydáno: