Kouzelná třída slaví Den dětí

Nakladatelství BAMBOOK, součást Nakladatelského domu GRADA, přichází s dalším pokračováním oblíbené dětské série o žácích z kouzelné třídy. Pohádkové čtení pro začínající čtenáře pochází z pera české autorky Zuzany Pospíšilové a ilustrátora Drahomíra Trsťana.

Kouzelná třída slaví Den dětí

Nejoblíbenější svátek všech dětí se blíží a nemine ani žáky z kouzelné třídy. A když je jejich paní učitelka hodná víla, mohou se těšit na den plný radosti, kouzel a překvapení. Čeká je let v bublinách, cestování na kouzelném kolotoči, vodní radovánky v moři i ta nejměkčí a nejdelší skluzavka na duze. A kam zmizí největší třídní uličníci? Začtěte se do nového dobrodružství z oblíbené série pro začínající čtenáře.

72 stran, formát: 165 × 215, pevná vazba, 239 Kč, odkaz: Kouzelná třída slaví Den dětí

O autorce:

Zuzana Pospíšilová je oblíbená autorka věnující se téměř výhradně původní tvorbě pro děti. S jejími texty se dětští čtenáři mohou setkávat od roku 2004, kdy jí vyšly první pohádkové příběhy v časopise Sluníčko. V roce 2005 začala publikovat knižně a dodnes je jednou z nejaktivnějších autorek píšících pro děti. Jen v Nakladatelském domě GRADA vydala téměř 120 titulů, z nichž nejúspěšnější jsou série Kouzelná třída a edice dětských detektivek DeTeKTiVoVé. Některé pohádkové příběhy se dočkaly rozhlasového zpracování a její texty se objevují i v čítankách a učebnicích českého jazyka.

Autor:
Vydáno: