CO BY KDYBY… Popelka neobula střevíček

Další z neotřelých pohádkových příběhů tentokrát zavede Abby a Jonáše do pohádky o Popelce. Sourozenci si dávají veliký pozor, aby něco nepokazili, jenže se jim to zase nepovede, a vypadá to, že se žádný happy end konat nebude. S tím se Abby ovšem nehodlá smířit a je rozhodnutá udělat vše pro to, aby Popelka dosáhla svého štěstí. S její pomocí se z Popelky, trpně snášející svůj osud, stane podnikavá dívka odhodlaná vzít štěstí do vlastních rukou…

CO BY KDYBY… Popelka neobula střevíčekNázev knihy: CO BY KDYBY… Popelka neobula střevíček
Autor: Sarah Mlynowska
Nakladatelství: JOTA
Rok vydání: 2013
Počet stran: 152 str.
Cena: 248 Kč

A je to tu zas! Kouzelné zrcadlo nás zaneslo do pohádky o Popelce. A vemte na to jed, že tentokrát si fakt dáme bacha, abychom tuhle pohádku nepopletli. V žádném případě. Popelka si vezme svého prince a budou spolu šťastni až do smrti.

Jenže… ouha! Jak se to mohlo stát? Popelce spadla těžká skleněná bota na nohu tak nešťastně, že ji má celou oteklou a černou. Až přijde princ zkoušet střevíček, Popelka ho rozhodně neobuje. A princ nepozná, že je to ta PRAVÁ, a nebudou spolu žít šťastně až do smrti. A zase za to můžeme my.

To se musí napravit. A musíme to stihnout dřív, než hodiny odbijí dvanáct, jinak šance, že všechno skončí happy endem, bude pryč… navždy!

Sarah Mlynowska (*1977) je autorkou několika knih pro mladé, například velice úspěšné čtyřdílné čarodějnické série: Šprndy a košťata (česky Nakladatelství JOTA, 2006), Žáby a francouzáky (česky Nakladatelství JOTA, 2007), Kouzla a spacáky (česky Nakladatelství JOTA, 2007) a Pařby a lektvary (česky Nakladatelství JOTA, 2009). Česky vyšla i kniha pro dospívající dívky Rebelky (Nakladatelství JOTA, 2012). Předchozí díl série CO BY KDYBY: Sněhurka nesnědla otrávené jablko vyšel v Nakladatelství JOTA na jaře 2013. Mlynowska napsala také několik románů pro dospělé. V současné době žije na Manhattanu a víc se o ní dozvíte na stránkách www.sarahm.com.

Zdroj: JOTA
Autor:
Vydáno: