Články

Daniel Wu

Daniel Wu patří v současnosti mezi jednak nevytěžovanější a jednak nejlepší asijské herce. On je trochu netypický příklad asijského muže – vysoký 185 cm, vážící skoro 73 kilo. Přestože je to Asiat, tak se narodil ve Spojených státech Amerických, konkrétně v Kalifornii, v Berkeley. Má dvě starší sestry. Právě jedna z nich mu doporučila, aby se začal život modelingem, no a pak už to jelo.


detail

Jackie Chan

Když se řekne Jackie Chan, každému okamžitě naskočí – legenda bojových umění. Narodil se v 7. dubna roku roku 1954 ve Victoria Peak, jenž patří Hong Kongu. Od malička byl hyperaktivním dítětem, tak ho jeho otec začal učit kung-fu a posléze ho přihlásil do Čínské dramatické akademie, kde se kromě bojových umění vyučuje i herectví a zpěv. Tady získal základy. Trénink byl velmi tvrdý. Když nesplnil podle mistra správně trénink, dostával rány bičem a holí na záda.


detail

Safari v Zoo Ostrava

Safari v Zoo Ostrava

Safari v ostravské zoologické zahradě nabízí projížďku třemi rozlehlými výběhy, ve kterých pobývá více než stovka zvířat, z toho je osm letošních mláďat. Kromě afrických a asijských kopytníků je to nově i skupina pštrosů dvouprstých. Bezprostřední blízkost zvířat si mohou zájemci užít každý den od 10 hod.


detail

Grilovaný steak s rýží, salátem a omáčkou

Tento recept bude trošku náročnější, protože se bude dělat omáčka a rýže, ale jinak to není nic až tak složitého. Maso si omyjeme pod tekoucí vodou a osušíme. Nachystáme si marinádu – slunečnicový olej, sůl, česnekové grilovací koření a plnotučná hořčice.


detail

první     67     134     201 202 203 204 205     338     471     poslední