Články

Minuta pro Zemi

Minuta pro Zemi

Konec školního roku se blíží ke konci a za námi je též 1. kolo přírodovědného projektu Minuta pro Zemi 2017. Projektu se zúčastní i naše školní družina. Snažíme se ve školní družině, abychom naší planetě Zemi co nejvíce pomohli. Zaměřujeme se na nejbližší okolí naší školy. A jak dopadlo první kolo?


detail

Turnaj ve vybíjené

Turnaj ve vybíjené

Předposlední týden školního roku patří tradičně již několik let sportování. Děti školní družiny i klubu se těší na Týden míčových her. Ne jinak tomu je i letos, kdy od 19. 6. – 23. 6. 2017, se u nás sportuje.


detail

Kura Kura

Kura Kura

Měsíc po otevření rehabilitačního centra pro mořské želvy Kura Kura na ostrově Nusa Penida v Indonésii vypustili včera (14. června) zaměstnanci Zoo Brno první čtyři vyléčené želvy do moře. Slavnostního vypouštění karet pravých (Eretmochelys imbricate) se zúčastnili i místní hinduističtí obyvatelé, pro které to byla významná událost, protože želvy jsou pro hinduisty posvátnými symboly.


detail

Netradiční olympiáda v školní družině i klubu

Netradiční olympiáda v školní družině i klubu

Konec školní roku se velmi rychle blíží a děti školní družiny i klubu mají před sebou ještě mnoho aktivit, které by chtěly zvládnout do doby, než se rozejdou na dvouměsíční prázdniny. Jednou z nich je tradiční netradiční olympiáda. Dnešní den je pro sportování jedinečný. A tak hurá, jdeme do boje.


detail

Olympijský odznak OVOV

Olympijský odznak OVOV

Již několik let se děti naší školní družiny a klubu zapojily do plnění podmínek Olympijského odznaku OVOV, který vznikl iniciativou dvou zlatých desetibojařů, Robertem Změlíkem a Romanem Šebrlem. Žáci plní v této části deset disciplín. Vždyť právě naše děti mají chuť soutěžit a sportovat a proto se daly do plnění podmínek Olympijského odznaku.


detail

první     55     110     164 165 166 167 168     278     388     poslední