Zima končí a jaro začíná

Paní Zima se pomalu a jistě vzdává své vlády a přibývajícím sluníčkem nám připadá, že nastupuje „Jaro“. Děti školní družiny se o tom přesvědčují čím dál tím víc.

Zima končí a jaro začíná

Právě dnes naše školní družina ukončila deseti hodinový kurz „Bruslařské školy“ na zimním stadionu v Berouně. Dnes byla s ledem a možná i se zimou rozlučka. Nebýt akce bruslení, ani bychom nevěděli, že nějaká zima byla. Vždyť v Berouně toho sněhu ani mnoho nebylo a my nemohli jít ani bobovat. Kurz bruslení započal v říjnu a skončil právě dnes 4. března, pod hlavičkou Veřejná sportovní akademie. Kurz vedou opravdu zkušení instruktoři bruslení, jež se dětem věnují. Na počátku první hodiny by nikdo nevěřil tomu, že všechny děti budou dnes bruslit a dovádět na ledu. Opak se stal pravdou a my jsme vděčni za to, že se naše děti těmto základům naučily. Víme, že je stále co vylepšovat, zlepšovat, ale nyní už se může na něčem stavět. A to je to podstatné a velmi důležité. Vidíme, že některé děti jsou ještě docela nejisté, ale to ke sportu patří. Jedině dalším kurzem v novém roce se může vše změnit.

Děkujeme našim bruslařským instruktorům a trenérům za jejich obětavost a věříme, že se sejdeme v novém školním roce. Poděkování patří i našim paní vychovatelkám, kteří s námi na bruslení chodí. Nyní se již můžeme pochlubit i našim rodičům, jak nám to jde a co všechno již zvládáme.

Ještě jednou dějeme a v příštím roce na viděnou.

Autor:
Vydáno: