Velikonoční veselí spojené s jarmarkem

Právě dnes, kdy si připomínáme „škaredou středu“, by nemělo být jediné duše, která by se mračila nebo byla smutná. Tak by mohl vypadat celý příští rok. A to snad nikdo z nás nechce. Letos poprvé se na náměstí Joachima Barranda v Berouně konalo Velikonoční veselí, které zpestřily děti z mateřských škol dopoledne a odpoledne školních družin svými kulturními programy. Této nabídky využila i naše školní družina ze Závodí.

Velikonoční veselí spojené s jarmarkem

Děti naší školní družiny si pod vedením svých vychovatelek připravily jarní program, se kterým vystoupily právě dnes odpoledne na Velikonočním jarmarku. Kromě básní, společných písní se nám představil i kroužek vychovatelky Mirky Pacákové – Hra na flétnu. Nechyběl ani náš pěvecký sbor KECKY, který již několik let pracuje pod vedením paní Jaroslavy Dušilové. Po celou dobu vystoupení sluníčko krásně svítilo a na všechny přítomné se smálo. Nebyl tedy ani důvod být zamračený, smutný, na což pak škaredý. Jak by to asi vypadalo celý další rok. Byla přeci „škaredá středa“. Velikonoční jarmark byl doplněn i velikonočními výrobky, ale své umění zde předvedli i zájmové organizace. Děti naší školní družiny si pro přítomné připravily i velikonoční přáníčka, která byla rozdána přítomným stánkařům. Po ukončení programu jsme obdrželi od MKC drobnou pozornost a k tomu ještě naseté oseníčko, které jsme si brali domů. Potom již odcházíme zpět do školní družiny a pokračujeme v další naší činnosti. Velikonoce se přiblížily a my se na ně již těšíme.

Autor:
Vydáno: