Ve školní družině proběhla SuperStar

Jednou z tradičních akcí naší školní družiny v měsíci listopadu, bývá SuperStar. Oblíbená pěvecká show, do které se zapojují všechna oddělení školní družiny. Jednotlivci pak reprezentují své oddělení v této soutěži veřejně.

Ve školní družině proběhla SuperStar

16. listopadu se v družině naší školy konala pěvecká show – SuperStar. V letošním roce se jí zúčastnilo velmi mnoho mladých zpěváků, které reprezentovali svá oddělení. Velkou radost jsme všichni měli z toho, když se do soutěže zcela dobrovolně přihlásily i děti z Ukrajiny, které k nám chodí do školy, ale i navštěvují školní družinu. Všichni jsme jim fandili a drželi pěsti, aby se i oni umístily na předních místech.

Všichni se společně scházíme v literární dílně, kde byla soutěž zahájena. Nejprve jsme zvolili dětskou porotu, která pracovala ve složení – Jan Kovářík, Tereza Heranová, Lukáš Vlček a Anička Burešová. Společně s nimi zasedla i porota z paní vychovatelek – Jany Nováková, Mirky Pacákové a Lucky Heroutové. Jejich práce byla velmi náročná a zodpovědná, neboť šlo o správné hodnocení našich malých zpěváků. V repertoáru našich zpěváků se objevily písně lidové, národní, ale i moderní, nechyběl ani zpěv s doprovodem hry na kytaru, ale písně české a ukrajinské. Po vystoupení všech účastníků začala pracovat i porota paní vychovatelek, spočítání všech bodů a vyhodnocení nejlepších 3 z jednotlivých oddělení. A jak to nakonec dopadlo? Zde jsou výsledky.

1. oddělení:
1. Jan Kovářík
2. Vojta Heran
3. Tereza Hojačová, Beatrica Stejskalová

2. oddělení:
1. Marie Mejstříková
2. Zuzana Nosková, Sára Nekvindová
3. Maria a Taras Boyko

3.oddělení:
1. Le Van
2. Vanesa Vojtová, Ariadni Chouliara
3. Vojta Kindl, Patrik Vostárek

4. oddělení:
1. Jan Václavek, Toník Svoboda
2. Jan Heran
3. Anja Poláková, Eliška Dvořáková, Lucka Charvátová

Uznání poroty bylo uděleno Čestmíru Štěpánkovi za jeho vystoupení ve zpěvu s vlastním doprovodem na kytaru.

Autor:
Vydáno: