Předposlední den LVZ a bude konec

Sníh vydržel a odpoledne i trochu sněžilo. Ale pozdě. Přesto můžeme říci, že jsme lyžovali, ač jsme museli šlapat, neboť vleky nejezdily. Ale dnešek ještě stál za to.

Předposlední den LVZ a bude konec

Po snídani odcházíme společně na svah, kde se ještě zdokonalujeme a snažíme se naučit i nové věci. Ovšem jsme všichni docela unavení, neboť jsme třetí den na lyžích. Nevadí, my to dáme. Vracíme se na oběd, pak polední klid a jdeme opět na svah. Ti, co lyžování pro velkou únavu již nedali, zůstávali na chatě probíhala přednáška na téma: Historie lyžování a první pomoci. Obě skupiny skončily současně a poté následovalo sprchování. Můžeme pomalu balit a připravit se na večeři. Po večeři začínáme balit své věci, balíme lyže. Až bude vše hotové, jdeme do klubovny a probíhají ještě hry, které si pro nás připravily skupiny. Po skončení her ještě dohráváme obouvání židliček a pak bude vyhodnocení. Jak asi dopadlo bodování úklidu a další postupové soutěže. V obouvání židličky se na 1. místě umístil Matěj Jirava, 2. Pavel Stryk a 3. Kristýna Kanioková. Všichni jsme byli zvědaví, jak dopadlo bodování úklidu. Zde jsou výsledky:

1.     Denis Rohla, Matěj Jirava, Mathias Ulrych, Šimon Valenta, Pavel Stryk, Jan Benech

2.     Denisa Svobodová, Natáli Tršová, Kateřina Ptáčková, Tereza Benešová, Eliška Šimonová, Barbora Rybáková,

3.     Vojtěch Hocek, Teodor Hrdina, Jindřich Recina, Šimon Kondrčík, Viktor Poduška,

Kristýna Kanioková, Kateřina Linhartová, Adéla Langmajerová, Eliška Cvejnová,

Na závěr poslední pokyny k odjezdu a zítra se s Lučankou rozloučíme. Potom odcházíme na pokoj a jdeme spinkat. Dobrou poslední noc.

Autor:
Vydáno: