Návštěva Městské galerie Beroun

V Městské galerii v Berouně se nachází výstava našich nejmladších umělců, výtvarníků, z berounských základních škol a ZUŠ. Na vernisáži této výstavy byly i děti naší školní družiny, pouze však delegáti. Výstava TALENT 2019 však stojí za to ji vidět.

Návštěva Městské galerie Beroun

Dnes 18. 6. 2019 navštívilo 2. oddělení ŠD Veverušáci tuto výstavu. Jejich cílem bylo porovnání obrázků různých škol, ale také hlavně jsme chtěli vidět obrázky naší školní družiny. I na této výstavě se děti školní družiny prezentovaly a všeobecně, dětí ze Závodí, zde mají mnoho obrázků. Všechny obrázky se nám velice líbily, každý byl jiný a dělaný různými metodami. Je vidět, že malí umělci se postupem času jistě vypracují a může se i stát, že z nich časem budou velcí umělci. Tak přátelé, ať se vám všem daří.

Autor:
Vydáno: