Jak vypadá Beroun z ptačí perspektivy?

Toto je název výstavy, která se koná v Galerii Pěší zóna v Palackého ulici pod širým nebem. Město, tuto výstavu připravilo s fotografem Vladimírem Dvořákem. Jedná se již o pátou výstavu, která nám tentokrát přibližuje naše město Beroun z ptačí perspektivy.

Jak vypadá Beroun z ptačí perspektivy?

Naše družina dostala pozvání na vernisáž této zajímavé výstavy pod širým nebem. Ta se konala dnes 14. 1. 2020 a za naši školní družinu se vernisáže zúčastnilo 4. oddělení školní družiny s paní vychovatelkou Miroslavou Pacákovou.  Výstava „Beroun okem drona“ nám ukazuje na šesti výstavních panelech přes dvacet pohledů na Beroun z ptačí perspektivy v různých ročních obdobích. Slavnostní zahájení výstavy provedli představitelé našeho města – místostarostové pan Michal Mišina a pan Dušan Tomčo společně s tiskovou mluvčí paní Soukupovou. Mezi prvními návštěvníky a účastníky vernisáže byli nejenom zaměstnanci městského úřadu, ale i kolemjdoucí obyvatelé a návštěvníci města. Zahájení se zúčastnily i děti ze školních družin. Zajímavé pohledy na Beroun a různá jeho zákoutí si můžeme prohlédnout až do dubna.

Autor:
Vydáno: