Bruslařská škola skončila

Již několik let navštěvovaly děti naší školní družiny Bruslařskou školu, která probíhala pod vedením bruslařských instruktorů na zimním stadionu pod hlavičkou Veřejné Sportovní Akademie (VSA). Stejně tomu bylo i v letošním školním roce 2022 – 23. VSA ukazuje dětem sport jako nezbytnou součást jejich života. Jejich cílem je poskytovat co nejširší sportovní nabídku pod vedením zkušených trenérů.

Bruslařská škola skončila

V letošním školním roce se bruslení s Bruslařskou školou pravidelně zúčastňovaly děti ze všech čtyřech oddělení. V období říjen až březen naše děti absolvovaly deset hodin kurzu, kde se nejen zdokonalovaly, ale i ti, kteří na bruslích stáli poprvé se naučili bruslit. Hlavně již nemají pocit strachu při jízdě na bruslích. Kromě pravidelné výuky nových cviků, si děti v závěru zahrály hry a mezi sebou zasoutěžily. A o tom to je. Nejde pouze o výuku, ale i o rekreační hry a soutěže. Během tohoto roku se o nás starali vynikající bruslařští instruktoři a my jim tímto srdečně děkujeme. Věříme, že pokud to jenom trochu půjde, budeme se bruslařské školy účastnit i v dalším školním roce.

Autor:
Vydáno: