Andělský advent v Berouně

Každý den se zde něco děje, něco koná, někdo vystupuje. O kulturní pořady není nouze. Svými programy se na adventu podílejí i jednotlivé školy. Nejinak tomu bylo dnes, kdy děti naší školy, zastoupené školní družinou vystoupily na Husově náměstí se svým krátkým programem.

Andělský advent v Berouně

Je čtvrtek, 12. 12. 2019, na Husově náměstí se sešlo na 40 dětí naší školní družiny, aby zde vystoupily se svým kulturním programem. Ve volných chvílích jsme nacvičovali program veršů, písní, koled, hry na flétnu, ale i tanečků. Program s dětmi daly dohromady paní vychovatelky školní družiny. A když přišla ta správná chvíle, Husovo náměstí se zaplnilo před pódiem nejen rodiči, ale přišli se na nás podívat i naši spolužáci z jednotlivých tříd. Příjemná atmosféra, která nás v průběhu vystoupení provázela a my, za ni velmi děkujeme. Děti na konec popřály všem krásné Vánoce a mnoho zdraví v novém roce. Posledním bodem programu byly tanečky, kde vystoupil taneční kroužek naší školní družiny.

Autor:
Vydáno: