1. oddělení školní družiny v knize

I nejmladší děti z 1. oddělení naší školní družiny si připomínají Březen – měsíc knihy, Březen – měsíc čtenářů. A opravdu, někteří žáci si již dokáží něco přečíst. A o tom to je, aby i oni přišli na to, že „kniha je skutečný přítel člověka“.

1. oddělení školní družiny v knize

Dnes 5. 3. 2020 odchází krátce po jedné hodině odpoledne 1. oddělení naší školní družiny, v němž jsou nejen prvňáčci, ale i část dětí z druhé třídy. Za doprovodu paní vychovatelky Novákové přichází do cíle. Knihy Kanzelsberger Beroun nás již očekávají. Po srdečném uvítání se rozhlížíme po obchodě a paní vychovatelka nás seznamuje se zdejším obchodem. Jak jsou knihy členěné, jaké knihy zde můžeme najít, v jakých jazycích a další informace. Potom si knihy samostatně prohlížíme a vždy knihu, která nás zajímá, prolistujeme a krátký úryvek si z ní přečteme. Nejvíce nás však oslovila kniha Martina Jaroše a Tarasa Povoroznyka s názvem Tary: příběh parkuristy. Jedná se o průvodce životem youtubera Taryho i disciplínou parkur. Můžeme sledovat nevšední životní příběh známého youtubera Taryho. Z kluka, který vyrůstal na ukrajinské vesnici, se stal úspěšný youtuber, jehož kanál sleduje mnoho odběratelů. Parkur se pro něj stal symbolem svobody a volnosti. Svými videi motivuje mladé lidi k pohybu. Můžeme v knize sledovat mnoho zábavných historek, ale i návody, jak správně začít trénovat parkour. Kniha se nám velmi líbila. Pak přišla i řada na dotazy a po nich se loučíme s prodejnou a vřele děkujeme za možnost navštívit toto krásné knihkupectví se super personálem. Děkujeme!

Autor:
Vydáno: