Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

Pololetní prázdniny

Přesto, že děti své vysvědčení již dostaly, pololetní prázdniny na ně čekají na konci týdne, tedy od pátku 3. do neděle 5. února 2017. „Každý rok připravujeme pro děti při těchto příležitostech program, který slouží jako pozvánka do naší zoo. Obvykle nabízíme jako dárek pro všechny pilné žáky, kteří se mohou pochlubit vyznamenáním, volný vstup, takže ani letošní rok nebude výjimkou. Jen je potřeba, aby se děti v pokladně zoo prokázaly vysvědčením nebo jeho kopií,“ uvádí tisková mluvčí zoo Věra Vrabcová.


detail
ZOO Ústí nad LabemÚstí nad Labem

Legendární stavebnice Merkur v nové herně Národního technického muzea. Národní technické muzeum otevírá novou Hernu Merkur, která je určena malým i velkým návštěvníkům pro odpočinek, zábavu a poučení. Herna se nalézá v blízkosti expozice Hornictví a Hutnictví a jsou zde vystaveny modely postavené z Merkuru související s hornickou a hutnickou tematikou - rypadlo, těžní věž nebo vagony na přepravu na uhlí. Další drobné exponáty a sestavené modely mohou být inspirací pro práci návštěvníků s touto stavebnicí.


detail
NTMPraha

Výstava orchidejí

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích Vás zve na tradiční výstavu orchidejí, bromélií, sukulentů, jiných exotických rostlin a hmyzu. Navštívit ji můžete v termínu od 3. 2. do 12. 2. 2017 denně, včetně pondělí, od 9:00 do 17:30 hodin. Součástí výstavy je poradna pro pěstitele orchidejí a vzdělávací program pro školy.


detail
Jihočeské muzeumČeské Budějovice

Stezka korunami stromů Lipno láká na pololetní prázdniny

A všem chytrým dětem, které budou mít na vysvědčení samé jedničky dvojnásob. Stezka korunami stromů Lipno připravila na páteční pololetní prázdniny speciální akci. Děti nebo studenti, kteří předloží aktuální vysvědčení se samými jedničkami, získají zdarma vstupenku. „Návštěva Stezky má v zimě jednoznačně neopakovatelnou atmosféru. Je pravda, že v těchto dnech je trochu mrazivo, ale o to větší to je výzva,“ láká na rodinný výlet Filip Pekárek, ředitel Stezky korunami stromů Lipno.


detail
LipnoLipno

první     31     62     93 94 95 96 97     158     219     poslední