Soutěže

Téma týdne – vesnice

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (4. 8. 2019)vaše příspěvky a výherci

Máš rád(a) vesnice? Znáš někoho, kdo na vesnici bydlí? Jezdíš na vesnici třeba za příbuznými nebo za kamarády? Myslíš si, že je lepší vesnice a nebo město? Myslíš si, že má vesnice nějaké přednosti? Chtěl(a) bys jednou žít na vesnici? Myslíš si, že je lehké nebo těžké žít na vesnici? Můžeš i namalovat panorama své oblíbené vesnice, nebo její tajemné zákoutí.


detail

Soutěž o krásnou knihu Kamarádi ze záhrobí

Soutěž o krásnou knihu Kamarádi ze záhrobí

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (3. 8. 2019)vaše příspěvky a výherci

Chceš získat krásnou knihu „Kamarádi ze záhrobí“? Tato super kniha je určena pro všechny nebojácné děti. Najdeš v ní velmi podivuhodné a černohumorné příběhy z útulného hřbitova v Malinově! Soutěžní úkol je tedy jasný – namalovat duchy a strašidla ze hřbitova. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.


detail

Téma týdne – hudba

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (27. 7. 2019)vaše příspěvky a výherci

Jakou hudbu máš nejraději a proč? Jak často a kdy posloucháš hudbu? Chodíš na nějaké festivaly a koncerty? Na jakém jsi byl(a) naposledy a jak se Ti líbil? Chystáš se v létě na nějaký festival? Posloucháš víc stylů hudby?


detail

Téma týdne – životní prostředí

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (20. 7. 2019)vaše příspěvky a výherci

Chráníš životní prostředí? Třídíš odpadky nebo jinak přírodě pomáháš? Myslíš si, že je nutné přírodu chránit? A jak bychom jí měli chránit? Můžeš například nakreslit jak by příroda rozhodně neměla vypadat (černé skládky, odpadky v lese…).


detail

Téma týdne – prázdniny

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (13. 7. 2019)vaše příspěvky a výherci

Máš rád(a) prázdniny? Kde je nejraději trávíš? U moře, na táboře nebo raději u babičky na vesnici? Jaké byly Tvé nejhezčí a naopak nejhorší prázdniny? Co Ty a prázdninové lásky? A co prázdninová přátelství? Vydržela? Co třeba nakreslit své nejoblíbenější prázdninové místo?


detail

první     19     38     57 58 59 60 61     98     135     poslední