Knižní tipy

Eduard Martin, nebo Martin Petiška?

Spisovatele, publikujícího pod pseudonymem Eduard Martin, znám několik let a dlouho toužím přečíst si některé z jeho děl napříč žánry. V poličce na mě čeká Manželka z Marsu, ale nakonec jsem čtení odstartovala povídkovou knížkou Babičky jsou nejmoudřejší, kterou jsem zvládla zhltnout během pár dní. A to možná byla chyba…


detail

Vlastimil Vondruška: Fiorella a dům ztracených duší

V místním knihkupectví jsem zase jednou způsobila pozdvižení. Ve svém věku jsem netrpělivě čekala na dětskou historickou detektivku z rudolfínské Prahy. Jako by si v prodejně ještě nezvykli, že Vlastimil Vondruška je můj oblíbenec a koupím si jakékoli jeho dílo, jen abych ho měla kompletního. Nakonec mi Fiorellu a dům ztracených duší objednali a já se do čtení pustila hned cestou k domovu.


detail

LEGO® NINJAGO Nebezpečný džin

LEGO® NINJAGO Nebezpečný džin

Když zlý džin Nadakhan, který překroutí každé přání, a jeho družina Pirátů nebes napadnou svět Ninjago, mohou se mu postavit jedině Mistři Spinjitzu!


detail

Star Wars: Rogue One Velký obrazový průvodce

Star Wars: Rogue One Velký obrazový průvodce

Víte, kdo je Darth Vader a Luke Skywalker, ale Jyn Erso nebo K-2SO jsou pro vás neznámé postavy? Rádi byste lépe poznali postavy z nejnovějšího, a prvního samostatného, filmu z galaxie Star Wars - Rogue One?


detail

první     51     102     153 154 155 156 157     258     359     poslední